Technical Data
Technical Data NEON housing
| Weight | 880 g |
| Dimensions (H x l x e) | 146 x 88 x 33 |
| Protection class | IP 67 |
| Operating temperature | -5 to 50 °C |
| Storage temperature | -10°C-60°C |
| Screen | LCD graphic / Backlight |
| Material | ABS |
| Sensor connexion | Robust 6-pin metal connector Sensors on 3, 7 and 15 m |



